Спеціальні потреби

Ахмедінеджад: Іран готовий на взаємні кроки для врегулювання ядерної суперечки


Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад
Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад

Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад заявив, що його країна готова вдатися до заходів для врегулювання суперечки із Заходом у відповідь на кроки з боку міжнародної громадськості.

Ахмедінеджад зробив таку заяву у четвер у відповідь на недавню російську пропозицію щодо поступових заходів, метою яких було б повернення Ірану до ядерних переговорів із шістьма впливовими країнами світу.

Згідно з пропозицією, яку минулого тижня висунув міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, Іран мав би з’ясувати Міжнародному агентству з атомної енергії суть своєї ядерної програми, за що міг би розраховувати на поступове пом’якшення міжнародних санкцій.

За повідомленням іранських засобів масової інформації, президент Ахмедінеджад заявив, що Іран уже вдався до кроків для співпраці з МАГАТЕ і що тепер чекає на зустрічні заходи з боку міжнародного співтовариства.

Проте МАГАТЕ заявило, що Іран уже протягом років не співпрацює у розслідуванні західних звинувачень щодо військового аспекту своєї ядерної програми. Іран наполягає, що його ядерна програма мирного призначення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG