Спеціальні потреби

Іранські сили захопили бази курдських повстанців


Регіональний президент іракських курдів Масуд Барзані
Регіональний президент іракських курдів Масуд Барзані

Іранські засоби масової інформації повідомили, що службовці Іранської Революційної гвардії взяли під свій контроль три бази опозиційного угруповання іранських курдів, розташовані уздовж кордону із сусіднім Іраком.

Полковник гвардії Делавар Ранджбарзаде заявив у понеділок, що в сутичках в суботу і неділю загинула «велика кількість» бойовиків опозиційного угруповання.

Представник повстанців раніше заявив, що в сутичках загинуло багато солдатів. Ці твердження неможливо підтвердити з незалежних джерел.

Сутички між іранськими силами і повстанцями з Партії вільного життя Курдистану сталися уздовж кордону з Іраком неподалік курдського міста Сардашт.

Курдське угруповання Партія вільного життя Курдистану причетне до спорадичних сутичок з іранськими урядовими силами протягом останніх кількох років. Воно твердить, що бореться за більші права для курдського населення.

Минулого тижня збройні сили Ірану погрозили, що атакуватимуть бази угруповання в сусідньому Іраку. Курдські повстанці кажуть, що сутички поширились на іракську провінцію Сулейманія. Іран часто обстрілює прикордонні іракські райони, кажучи, що він завдає ударів базам курдських повстанців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG