Спеціальні потреби

Ірак втрутився у справу американців, ув’язнених в Ірані


Ірак втрутився у справу американців, ув’язнених в Ірані
Ірак втрутився у справу американців, ув’язнених в Ірані

Президент Іраку Джалал Талабані намагається посприяти звільненню засуджених за шпигунство в Ірані Шейна Бауера та Джоша Фаттала, на прохання їх родичів.

На зустрічі у четвер у Багдаді американських та іракських чиновників, міністр закордонних справ Іраку заявив, що уряд його країни вдається до інтенсивних заходів, аби домогтися звільнення громадян США.

У сьогоднішньому номері іранського щоденника «Шарк» повідомляється, що посланець курдських іракців сказав, що Талабані втрутився у цю справу на прохання родичів ув’язнених. Він додав, що Бауера та Фаттала буде передано посольству Швейцарії у Тегерані наступного тижня.

Оман також відправив свого посланника до Ірану, аби домогтися звільнення американців. Саме Оман виступив у ролі посередника на переговорах про звільнення іншого громадянина США Сари Шурд, яку судова влада Ірану випустила на волю минулого року.

За повідомленням Associated Press, у Тегерані вже чекає літак з Оману, щоб, в разі звільнення чоловіків, вивезти їх з країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG