Спеціальні потреби

Іран заявив, що поки не звільняє американців, засуджених за шпигунство


Шейн Бауер і Джош Фаттал
Шейн Бауер і Джош Фаттал

Судова влада Ірану заявила, що поки що не зроблено жодного рішення у справі звільнення американців, засуджених за шпигунства і, що звістка про те, що їх можуть невдовзі випустити на волю, є помилковою.

В оприлюдненій у середу заяві зазначається, що судові власті Ірану далі розглядають клопотання захисту про звільнення Шейна Бауера і Джоша Фаттала під заставу.

У вівторок, в інтерв’ю американському телеканалу NBC, президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад висловив погляд, що двох громадян США буде звільнено «через два дні», з гуманітарних міркувань.

У вівторок, державний секретар Гілларі Клінтон привітала таку заяву Ахмадінеджала і сказала, що адміністрація Обами сподівається на «позитивний результат».

Державний департамент зазначив, що поки не одержав будь-якого підтвердження звістки про плановане звільнення американців і, що співпрацює в цій справі зі Швейцарією, яка представляє інтереси США в Ірані.

Минулого місяця Бауера і Фаттала було засуджено до 8-ми років ув’язнення за шпигунство і незаконний перетин кордону.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG