Спеціальні потреби

Парламент Ірану знизив рівень дипломатичних відносин з Лондоном


Меджліс
Меджліс

У відповідь на нові санкції, проголошені країнами Заходу з приводу ядерної програми Тегерана, Меджліс проголосував за зниження рівня дипломатичних відносин з Великобританією до рівня повірених у справах.

У неділю, більшість депутатів іранського парламенту прийняла таке рішення, яке стане законом, якщо його схвалить Рада стражів Ірану. У такому разі, посол Великобританії мусить до двох тижнів залишити Іран, а дипломатичну місію Великобританії в країні очолить повірений в справах. Крім цього, економічне співробітництво між обома країнами також буде послаблено.

Сьогоднішнє рішення Меджлісу вважається реакцією Тегерана на підтримку Лондона нових заходів США, мета яких - чинити тиск на Іран, аби країна припинила свою ймовірну програму виготовлення ядерної зброї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG