Спеціальні потреби

В Ірані засуджено громадянина США до страти


В Ірані засуджено громадянина США до страти
В Ірані засуджено громадянина США до страти

Іранський суд засудив американця іранського походження Аміра Мірзу Гекматі до смертної кари за звинуваченнями в шпигунстві на користь Центрального розвідувального управління США.

За повідомленням іранського інформаційного агентства Fars, Гекматі звинувачено у співпраці із ЦРУ та виконанні завдань «ворожої країни».

Державний департамент США закликав до звільнення Гекматі кажучи, що звинувачення проти нього є сфабрикованими і, що Іран часто вдається до «політично вмотивованих арештів невинних іноземців».

У грудні, іранське державне телебачення продемонструвало відеозапис зізнання Гекматі. На ньому Гекматі заявив, що перш ніж прибути із розвідувальною місією до Ірану, він отримав спеціальний вишкіл на американських військових базах в Афганістані і Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG