Спеціальні потреби

Міністр закордонних справ Туреччини відвідає Іран


Міністр закордонних справ Туреччини Ахмед Давутоглу
Міністр закордонних справ Туреччини Ахмед Давутоглу

Міністр закордонних справ Туреччини Ахмед Давутоглу відвідає Іран для розмов на тему ядерної програми країни. У середу він розпочав дводенну подорож, в ході якої обговорюватиме також питання, що стосуються найновіших подій в Іраку та Сирії.

Візит Давутоглу відбувається в час збільшення напруження в регіоні після нових економічних санкцій, накладених на Іран Сполученими Штатами, і можливості подібних заходів з боку європейських країн.

У відповідь на це Тегеран погрозив закриттям стратегічної Ормузької протоки і заявив, щоб американський авіаносець, який раніше перебував у Перській затоці, тепер тримався осторонь.

У середу Китай піддав критиці санкції США, які скеровані проти фінансових установ, що мають зв’язки з Центральним банком Ірану.

Міністертсво закордонних справ КНР повторило опозицію країни до односторонніх санкцій, кажучи, що питання іранської ядерної програми повинно бути врегульоване шляхом дипломатичних заходів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG