Спеціальні потреби

Імміграційна та митна служба США не дозволить іноземним студентам лишатись у країні за відсутності очних занять


Іноземні студенти повинні покинути США, якщо їх заняття восени цього року будуть проходити виключно у дистанційному форматі, або ж їм необхідно перевестися до іншого навчального закладу з очними заняттями. Цього зажадала Імміграційна та митна служба США.

Відомство повідомило, що не дозволить власникам студентських віз залишатися в країні, якщо їх заняття в осінньому семестрі будуть проходити лише у дистанційному форматі

Поки неясно, скількох власників студентських віз торкнеться це рішення, але іноземні студенти є важливим джерелом доходу для багатьох американських університетів, бо вони часто вносять повну плату за навчання.

Відомство повідомило, що не дозволить власникам студентських віз залишатися в країні, якщо їх заняття в осінньому семестрі будуть проходити лише у дистанційному форматі. В оголошенні говориться, що вони повинні покинути країну або перевестися. В іншому випадку їм загрожує депортація.

Коледжі та університети почали оголошувати про плани на осінній семестр 2020 року на тлі пандемії коронавируса, що триває. Гарвардський університет оголосив у понеділок, що заняття в 2020-2021 навчальному році будуть проходити в онлайн-форматі.

Вказівки Імміграційної і митної служби стосуються власників віз F-1 і М-1 (студентська віза і віза для професійного навчання). За даними відомства, в 2019 фінансовому році Держдепартамент видав близько 389 тисяч віз типу F і близько 9,5 тисяч віз типу М.

Дивіться також: Країни з високим показником щеплень від кору, свинки і краснухи мають порівняно меншу кількість заражень на Covid-1

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG