Спеціальні потреби

До Індонезії доставлено терориста, відповідального за атаки на острові Балі


Плакат із зображенням імовірного терориста Умара Патека
Плакат із зображенням імовірного терориста Умара Патека

Останню головну особу, запідозрену у терористичній атаці на острові Балі у 2002 році, доставлено до Індонезії, де він відповідатиме перед судом за цей та інші злочини.

Представник поліції підтвердив, що Умара Патека доставлено в четвер до Джакарти з Пакистану, де його заарештовано понад шість місяців тому в гарнізонному місті, де пізніше знищено лідера аль-Кайди Осаму бін Ладена.

Патек, експерт від вибухових матеріалів, як вважається, виготовив бомби, які знищили нічні клуби на Балі. Тоді загинули 202 особи, включно з багатьма західними туристами. Поліція каже, що він визнав себе винним у тому та інших злочинах, включно із кривавими атаками на Різдво 2000 року.

Проте офіційні особи кажуть, що його не можна судити на основі суворих антитерористичних законів, які були прийняті щойно 2003 року. Проте його буде звинувачено в інших кримінальних злочинах, за які також загрожує смертна кара.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG