Спеціальні потреби

Кількість жертв цунамі в Індонезії збільшилась


Кількість жертв цунамі в Індонезії збільшилась
Кількість жертв цунамі в Індонезії збільшилась

Цунамі, спричинене землетрусом силою у 7,7 бала за шкалою Ріхтера, обрушилось на Ментавайські острови, на захід від острова Суматра. Індонезійський уряд повідомив, що кількість жертв стихійного лиха зросла до 108 осіб, а доля 502 осіб дотепер не відома.

Чільний посадовець регіонального парламенту Ментавайських островів Гендрі Дорі Сатоко сказав в інтерв’ю для індонезійського телебачення, що місцева влада розшукує пропалих людей і намагається допомогти тим хто врятувався і зазнав травм. Поміж тих хто пропав числиться 8 з 10 австралійських туристів, які подорожували човном і зв’язок з перервано.

За повідомленнями очевидців, хвиля висотою до 3 метрів обрушилась на групу островів і знищила прибережні села.

Землетрус силою у 7,7 балів за шкалою Ріхтера спричинив цунамі з епіцентром на відстані 80 кілометрів на захід від острова Південний Пагай, що входить в групу Ментавайських островів і зазнав найбільшого удару стихії.

Індонезія знаходиться в зоні сейсмологічної і вулканічної активності. Так в результаті потужного землетрусу поблизу побережжя острова Суматра 26 грудня 2004 року, що спричинив цунамі в Індійському океані, там загинуло 230 тисяч людей, половина з чого в індонезійській провінції Ачех.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG