Спеціальні потреби

Індійська поліція розшукує у Мумбаї чотирьох імовірних терористів


Готель в Мумбаї, який у 2008 році атакували терористи
Готель в Мумбаї, який у 2008 році атакували терористи

Індійська поліція розшукує чотирьох імовірних членів базованої в Пакистані екстремістської групи, які, згідно з повідомленням, прибули в Мумбай, щоб здійснити терористичні атаки.

Офіційні особи оприлюднили попередження день раніше про чотирьох чоловіків, які, згідно з твердженням, належать до Лашкар-і-Тайба, того самого угруповання, яке відповідальне за терористичну атаку в місті у 2008 році, в результаті якої загинуло 166 людей.

Комісар об’єднаної поліції Мумбая Гіманшу Рой заявив, що угруповання готується до «насильницької атаки» з нагоди різдвяних і новорічних свят.

Комісар Рой заявив, що індійська поліція не має інформації про національність чоловіків, але він назвав їх прізвища. Це Абдул Карім Муса, Нур Абул Елагі, Валід Джинна і Мехфуз Алам.

Цього року в Індії були дві відомі атаки. В лютому вибухнула бомба в пекарні в західному місті Пуне, яка вбила понад 15 людей. А вибух бомби на початку цього місяця в індуському храмі у священному місті Варанасі убив одну особу і поранив кількох.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG