Спеціальні потреби

Правляча партія на шляху до поразки в індійському штаті Уттар-Прадеш


Вибори в Індії
Вибори в Індії

Попередні результати виборів з п’ятьох індійських штатів вказують, що на посередніх виборах правляча партія Індійський національний Конгрес залишається позаду у штаті Уттар-Прадеш. Цей штат має найчисельніше населення в Індії.

Деякі індійські політичні аналітики кажуть, що те, що стається у штаті Уттар-Прадеш, може бути передвісником національних виборів у 2014 році.

Перші результати, оприлюднені у вівторок, ставлять партію Індійський національний Конгрес на четверте місце.

Політик Рагул Ганді, який, на думку деяких аналітиків, хотів би бути прем’єр-міністром, вів дуже активну кампанію за правлячу партію в Уттар-Прадеші. Ці аналітики кажуть, що коли партія не зможе повернутися до влади, то це буде катастрофою для Ганді та родинної політичної династії.

Вибори у п’ятьох штатах відбувалися поетапно протягом п’ятьох тижнів. Згідно з повередніми результатами, переможцем в Уттар-Прадеш вийде партія лівого напрямку Самаджваді.

Індійський національний Конгрес також знаходиться позаду у штаті Пенджаб, але, як здається, веде перед в Уттараханді, Маніпурі та Гоа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG