Спеціальні потреби

У зв’язку з вибухом у Делі індійська поліція затримала трьох осіб


Індійська поліція на місці терористичної атаки у Делі
Індійська поліція на місці терористичної атаки у Делі

В Індії поліція затримала трьох осіб для допитів у справі терористичної атаки перед будинком Верховного суду в Делі, в результаті чого загинуло 12 людей. Поліція намагається з’ясувати, то відповідальний за атаку, тому що надійшли заяви від двох різних угруповань.

Поліція веде слідство в справі електронного листа, в якому взято на себе відповідальність за атаку. У зв’язку з тим заарештовано власника і двох працівників інтернет-кафе в контрольованому Індією Кашмірі.

Індійські органи влади отримали заяву нібито від угруповання Харкат уль-Джіхад аль-Ісламі, надіслану із того інтернет-кафе. В заяві зроблено попередження, що будуть атаковані інші судові будинки, якщо Індія не скасує смертного вироку, винесеного чоловікові, якого засуджено у зв’язку атакою на парламент Індії у 2001 році.

Тимчасом у середу в окремому електронному листі до засобів масової інформації угруповання Індійські муджахеди взяло на себе відповідальність за атаку перед будинком Верховного суду в Делі. Це угруповання погрозило атакувати наступного тижня торговельний центр.

Індійські органи влади ведуть слідство щодо достовірності обох тверджень. Поліція також оприлюднила фотороботи двох чоловіків, яких бачили на місці в час вибуху. За інформацію про злочинців визначено вже нагороду на суму 10 тисяч доларів.

Вибух стався в середу неподалік головного входу до Верховного суду в Делі, коли там зібралася група людей, щоб увійти до будинку. Від вибуху загинуло 12 людей і майже 80 отримали поранення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG