Спеціальні потреби

Половина населення Індії позбавлена електропостачанняУ результаті пошкодження електричної мережі понад половина населення Індії залишилася без електрики. Це вже друга великомасштабна аварія за два дні.

Затемнення у вівторок заторкнуло понад 12 штатів на півночі та сході країни, включнно з величезними містами Делі і Калькутта. Припинила роботу залізниця і вулична сигналізація в столиці.

У східному штаті Західний Бенгал сотні шахтарів опинилися в пастці під землею, коли аварія вимкнула електропостачання до копалень.

Голова електричної компанії Індії висловив надію, що електропостачання буде відновлено до вечора за місцевим часом.

Енергетичні компанії відновили постачання в північних районах Індії в понеділок ввечері після того, як понад 300 мільйонів людей у семи штатх були позбавлені електрики, але аварія повторилася у вівторок о 13:00 за місцевим часом.

В Індії інколи трапляються перерви в постачанні електроенергіі, але експерти кажуть, що такі масові затемнення вказують на слабкість в інфраструктурі країни, яка намагається стати економічною супердержавою.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG