Спеціальні потреби

Розкажіть про перебіг Дня Незалежності в громадському блозі "Народний Репортер"


Розкажіть про перебіг Дня Незалежності в громадському блозі "Народний Репортер"
Розкажіть про перебіг Дня Незалежності в громадському блозі "Народний Репортер"

24-го серпня в Києві одночасно пройдуть як офіційні заходи присвячені Дню Незалежності, так і Народний марш, який організовують опозиційні політичні сили.

Як відомо, президент України Віктор Янукович скасував військовий парад та нагородження ювілейними медалями з нагоди Дня Незалежності. Цей крок влада пояснила необхідністю економії коштів державного бюджету.

Водночас Комітет опору диктатурі, створений після арешту колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко закликав українців 24-го серпня взяти участь у Народному марші на честь Дня незалежності України.

Комітет, до якого входять 11 опозиційний партій, планує збір учасників маршу об 11:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку, після чого марш має пройти Хрещатиком.

Інше місце для маршу опозиціонерам вже запропонував шукати голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Влада Києва запланувала проведення в центральній частині міста цілого ряду святкових заходів (ярмарки, коцерти), які триватимуть до пізньої ночі.

Голос Америки пропонує всім зацікавленим у різносторонньому висвітленні перебігу Дня Незалежності в Києві долучитись до наповнення громадського блогу "Народний репортер : День Незалежності України".

Блог існує, як сторінка за адресою http://indepdayua.posterous.com/. Окрім того всі матеріали опубліковані в блозі будуть автоматично дублюватись на сторінку Голосу Америки на сайті Facebook.

Матеріали надані авторами також можуть бути використані в телевізійних ефірах та редакційних матеріалах на сайті Української служби Голосу Америки.

ЯК ДОДАТИ СВІЙ ПОСТ ДО БЛОГУ:

indepdayua@posterous.com - вміст листів (текст, посилання на відео, додані до листа фотографії тощо) надісланих на цю адресу після модерації автоматично опублікується в блозі, за вказаними вище адресами.

Наприклад, посилання на відео ролик на YouTube буде відображено як активне відео віконце, додані до листа фото - як ілюстрації безпосередньо в тілі тексту, pdf-файл відобразиться в спеціальному вікні так, що його зміст можна буде читати, не завантажуючи сам файл.

Редакція Української служби Голосу Америки зберігає за собою право проводити модерацію повідомлень, які надходять до блогу "Народний репортер : День Незалежності України" . Не будуть оприлюднюватись матеріали, які містять погрози, заклики до насильства, обсценну лексику, образи тощо.

Редакція Української служби Голосу Америки просить авторів повідомлень зважати на можливість використання наданих ними матеріалів в телевізійних ефірах та редакційних статтях. Якщо ви заперечуєте проти такого використання, окремо зазначте це в вашому листі/пості.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG