Спеціальні потреби

Дату інавгурації визначено. Західні експерти розмірковують про наступні кроки Зеленського


Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського відбудеться 20 травня. Таке рішення прийняла Верховні Рада 315 голосами.

Призначення дати інавгурації - це позитивний крок. Тепер перед Зеленський постають нові виклики, такі, як рішення про розпуск Ради, а також призначення на важливі посади, наголошують експерти на Заході.

"Гарна новина!" – твітує Андерс Аслунд, дослідник американського центру Атлантична Рада.

Аслунд також поділився спостереженнями з Києва. "Зеленський перебуває в дуже складній ситуації. Старий істеблішмент ополчився проти нього. Перед ним поганий вибір: призначати старих поганих політичних діячів, або гарних, але неефективних ідеалістів. В будь-якому разі, старий істеблішмент очікує на його провал".

До парламентських виборів, Зеленський не зможе ефективно керувати, вважає британський політолог Тарас Кузьо.

"Інавгурація Зеленського відбудеться 20.5, але він буде кульгавою качкою до нових парламентських виборів в жовтні і створення коаліції, або не створення в листопаді", - йдеться у твіті Кузьо.

Основне питання тепер, чи розпустить Зеленський Раду, наголошує Аліна Полякова, дослідниця американського аналітичного центру Інститут Брукінза.

"Український парламент проголосував за ранню інавгурацію Зеленського - 20 травня о 10:00. Це - позитивний розвиток подій. Основне питання тепер, чи намагатиметься Зеленський розпустити парламент, щоб скористатись моментом", - твітує дослідниця.

Дивіться також: ​Час-Тайм. В які проекти в Україні готові інвестувати бізнеси зі США

Час-Тайм. В які проекти в Україні готові інвестувати бізнеси зі США
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG