Спеціальні потреби

У Вашингтоні відбуваються наради провідних економістів світу


Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан

До столиці Сполучених Штатів прибувають провідні економісти світу для участі в нарадах Міжнародного валютного фонду і Світового банку. Вони обговорюватимуть такі питання, як інфляція, голод, велика заборгованість окремих країн, нестабільні ціни на нафту і катастрофа в Японії.

Перед нарадами в п’ятницю і суботу Міжнародний валютний фонд заявив, що цього року темп зростання світової економіки досягне 4.4 %. Однак він додав, що зростаючі ціни на нафту та інфляція в країнах, що розвиваються, можуть завдати шкоди зростанню.

В час, коли глобальна економіка виходить з кризи, економіки країн, що розвиваються, як, наприклад, Китаю, Індії і Бразилії, зростають швидким темпом, залишаючи позаду зростання в багатших країнах.

Однак експерти уже тепер попереджають, що коли економіки тих країн зростатимуть надто швидким темпом, то це може спричинити деякі проблеми.

Цього тижня директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан заявив, що світова економічна криза ще не минула.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG