Спеціальні потреби

Індія не підтримує кандидатури Лаґард на посаду глави МВФ


Міністр фінансів Індії Пранаб Мухерджі вітає Крістін Лаґард
Міністр фінансів Індії Пранаб Мухерджі вітає Крістін Лаґард

У своїх зусиллях стати наступним головою Міжнародного валютного фонду, міністру фінансів Франції Крістін Лаґард не вдалося заручитися підтримкою Індії.

Лаґард мала зустрічі у вівторок у Делі з прем’єр-міністром Індії Манмоганом Сінґхом та міністром фінансів Пранабом Мухерджі у рамках її глобального турне, яке вже включало зупинку в Бразилії та передбачає відвідини Китаю та низку африканських країн.

Незважаючи на завершення поїздки без отримання запевнень підтримки з боку Індії, Лаґард окреслила свої розмови з індійськими посадовцями як «чудові».

У розмові з кореспондентами після зустрічі з Лаґард, Мухерджі сказав, що обираючи керуючого директора МВФ чи Світового банку слід брати до уваги заслуги та компетентність даного кандидата і, що процес обрання мусить бути прозорим.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG