Спеціальні потреби

Світові лідери шукають заміну Стросс-Кану


Світові лідери шукають заміну Стросс-Кану
Світові лідери шукають заміну Стросс-Кану

Під час своєї промови у Нью-Йорку, міністр фінансів США Тимоті Ґайтнер закликав Міжнародний валютний фонд формально призначити тимчасового директора організації на той час, як глава МВФ Домінік Стросс-Кан перебуває у в`язниці в Нью-Йорку за звинуваченнями в спробі зґвалтування та інших злочинах.

Австрійський міністр фінансів Марія Фектер заявила, що Стросс-Кан має добровільно піти з посади, аби зберегти репутацію установи. Іспанський міністр фінансів Елена Сальґадо висловила співчуття жінці, яка висунула звинувачення проти Стросс-Кана.

Офіційні особи Китаю та Бразилії запропонували ідею, що наступний очільник МВФ має походити не з Європи, що досі було традицією МВФ. Хоча канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала не засуджувати голову МВФ до вироку суду, вона також додала, що в Європі знайдуться гідні претенденти замінити Стросс-Кана.

Голова МВФ Домінік Стросс-Кан перебуває у тюрмі міста Нью-Йорк за звинуваченнями у сексуальних домаганнях, спробі зґвалтування та незаконному утриманні прибиральниці люксусного нью-йоркського готелю. Сам він звинувачення відкидає.

В його камері застосовуються заходи, покликані запобігти самогубству звинуваченого. У понеділок суддя відмовила Стросс-Кану у виході на поруки через високий ризик втечі з країни.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG