Спеціальні потреби

Поліція у Нью-Йорку затримала голову МВФ


Глава МВФ Домінік Стросс-Кан
Глава МВФ Домінік Стросс-Кан

За повідомленням нью-йоркської поліції, керуючого директора Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана звинувачено у сексуальних домаганнях, спробі зґвалтування та незаконному позбавленні волі.

У повідомленнях зазначається, що поліція затримала громадянина Франції Стросс-Кана в аеропорту ім. Джона Кеннеді на борту літака за кілька хвилин до вильоту до Парижа.

Скаргу проти Стросс-Кана внесла 32-річна покоївка нью-йоркського готелю Sofitel. Вона розповіла, що ввійшла в готельний номер Стросс-Кана у суботу пополудні, аби там прибирати. Стросс-Кан, за її твердженням, вийшов голий з ванни і кинувся до неї, намагаючись змусити її здійснити дії сексуального характеру. Вона пручалася й, остаточно, їй вдалося вирватися і втекти з кімнати. Вона повідомила інших працівників готелю про те, що сталося, і вони викликали поліцію.

Колишній міністр фінансів Франції Домінік Стросс-Кан є провідним кандидатом у президенти від Соціалістичної партії і можливим суперником Ніколя Саркозі на президентських виборах у 2012 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG