Спеціальні потреби

МВФ прогнозує сповільнення економічного росту США та Євросоюзу


МВФ прогнозує сповільнення економічного росту США та Євросоюзу
МВФ прогнозує сповільнення економічного росту США та Євросоюзу

У вівторок представники МВФ заявили, що загалом у цьому і наступному роках світова економіка зросте на 4%, в основному завдяки швидкому економічному зростанню Китаю, Індії та Бразилії. Однак прогнози МВФ щодо економіки США та Європейського Союзу – менш втішні.

За даними Міжнародного валютного фонду, найбільша у світі американська економіка зросте всього лиш на 1,5% цього року, і лише на 1,8% у наступному. У червні МВФ прогнозував, що економіка США зросте на 2,5%.

Менш оптимістичні очікування представники МВФ висловили щодо економіки країн єврозони. МВФ повідомляє, що економіка єврозони зросте на 1,6% цього року і лише 1,1% у 2012-му році. Аналітики занепокоєні тим, що Греція може оголосити дефолт, що у свою чергу дестабілізує ситуацію в регіоні.

Цього тижня грецькі високопосадовці мають зустрітися з кредиторами і попросити додаткову фінансову підтримку, яка допоможе Греції уникнути дефолту. Втім, за словами фінансових аналітиків, навіть якщо Афіни вирішать свою сьогоднішню фінансову кризу, загроза дефолту в найближчі місяці залишатиметься високою.

Представники МВФ радять американським та європейським законодавцям вжити рішучих кроків для скорочення дефіциту бюджету.

XS
SM
MD
LG