Спеціальні потреби

До узбережжя США наближається ураган Айрін


Супутниковий знімок урагану Айрін
Супутниковий знімок урагану Айрін

Просуваючись у напрямку Сполучених Штатів, ураган Айрін (Irene) збільшив свою силу над Багамськими Островами. Національний центр дослідження ураганів повідомив у своєму найновішому бюлетені в середу, що вітри урагану сягають 185 кілометрів на годину, тобто третьої категорії на п’ятибальній шкалі. До четверта ураган може досягти четвертої категорії.

Центр урагану пронесеться над південно-східною і центральною частинами Багамських Островів у середу і північно-західним районом Багамів у четвер.

Директор Центру дослідження ураганів Білл Рід каже, що сильні вітри урагану можуть досягти американського штату Північна Кароліна вже в суботу вранці. З населених пунктів, над якими, як гадають, просуватиметься ураган, уже розпочато евакуацію населення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG