Спеціальні потреби

В Угорщині споруджують дамбу довкола резервуару з червоним шламом


Екологічна катастрофа в Угорщині
Екологічна катастрофа в Угорщині

Органи влади Угорщини висловлюють сподівання, що роботи над будівництвом греблі довкола пошкодженого резервуару з токсичним шламом завершаться у вівторок.

Представник Міністерства з надзвичайних ситуацій повідомив, що працівники вже спорудили 70% нової дамби довколо резервуару, розташованого біля низки населених пунктів у західній Угорщині.

У понеділок минулого тижня оригінальна підпірна стіна резервуару завалилася, що спричинило витік токсичної маси, у результаті чого щонайменше семеро людей загинули і понад 120 зазнали поранення. Від шламу також забруднено притоки Дунаю.

Згодом, тріщини виявлено у північній стіні резервуару. Оскільки існує загроза нового витоку, в районі евакуйовано додаткові села. За повідомленням офіційних осіб, ознак розширення тріщин у північній стіні сьогодні не було.

До Угорщини прибуває група експертів ЄС, аби оцінити заподіяну шкоду.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG