Спеціальні потреби

Правозахисники: жорстокі напади в Києві потребують ретельного розслідування


Міжнародна правозахисна організація Вахта прав людини (Human Rights Watch) заявляє, що міліця та спецпризначенці у Києві не мають жодних прав проявляти таку жорстокість до учасників протестів, яку вони демонструють.

Про це говориться у звіті організації, оприлюдненому у п'ятницю 24 січня.

"Ніщо не виправдовує ті випадки жорстоких побиттів та викрадень, які задокументували наші оглядачі", - зазначають правозахисники.

«Це дуже серйозні злочини, які потребують ретельного розслідування, а відповідальні особи повинні бути покарані».

Вахта прав людини вважає, що розслідування щодо викрадення з лікарні, катування і вбивства учасника протестів Андрія Вербицького мусить бути незалежним та об'єктивним. «Лише відкрите та повне розслідування цієї справи та покарання усіх винних – засвідчить про щирість бажання влади у тому, щоб подібні випадки насилля не повторилися», - заявляє у своєму звіті міжнародна правозахисна організація Вахта прав людини.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG