Спеціальні потреби

Менше сомалійців шукають порятунку від посухи і голоду


Сомалійка з дитиною у центрі розподілу харчової допомоги
Сомалійка з дитиною у центрі розподілу харчової допомоги

Організація Об’єднаних Націй повідомила, що дедалі менше людей у спустошеному засухою і голодом регіоні Сомалі залишають свої домівки, хоча підкреслює, що криза ще не минула.

Бюро ООН з координації гуманітарних справ заявило, що цього місяця до Могадишо прибуло лише 8 тисяч біженців, тоді як у липні їх було 28 тисяч.

В оприлюдненому у вівторок звіті сказано, що кількість сомалійців, які втікають до таборів біженців у Кенії та Ефіопії також зменшується.

Агентство ООН вважає, що це є результатом надання більшої допомоги населенню районів, які межують з Кенією і Ефіопією. Воно також заявило про отримання повідомлення, що повстанське угруповання аль-Шабаб і далі обмежує пересування населення в районах під своїм контролем.

Експерти попереджають, що продукція продовольства у південному районі Сомалі залишається на дуже низькому рівні і що умови голоду по всьому регіоні, за всіма ознаками, продовжуватимуться і поширюватимуться.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG