Спеціальні потреби

АС відстрочив конференцію в питанні допомоги жертвам посухи в Африканському Розі


Сомалієць несе тіло своєї дитини, яка померла з голоду
Сомалієць несе тіло своєї дитини, яка померла з голоду

Африканський Союз відстрочив конференцію, завданням якої мало бути зібрати кошти на допомогу мільйонам людей, які терплять з приводу посухи і голоду в Африканському Розі. В оприлюдненій у четвер заяві сказано, що конференцію в столиці Ефіопії перенесено з дев’ятого на 25 серпня.

У заяві не подано причини цього рішення. За повідомленням агентства Ассошіейтед Пресс, високопоставлений радник АС з політичних питань заявив, що пізніша дата дозволить взяти участь у конференції керівникам держав.

Організація Об’єднаних Націй звернулася із закликом, щоб зібрати 1.4 мільярда доларів на допомогу жертвам посухи.

У середу ООН повідомила, що посуха спричинила голод у ще трьох південних районах Сомалі. Як сказано, голод, за всіма ознаками, пошириться на більше районів і триватиме до грудня.

Сомалі – в центрі найгіршої посухи в Африканському Розі за останні 60 років. За оцінками ООН, харчова допомога потрібна понад 12 мільйонам населення регіону.

Під час слухання у Вашингтоні американські офіційні особи і приватні експерти звинуватили екстремістське угруповання аль-Шабаб у тому, що воно перешкоджає людям залишити райони, де панує голод.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG