Спеціальні потреби

Миротворці АС помагають у постачанні допомоги голодуючим у Сомалі


Незважаючи на очевидні докази, екстремістське угруповання аль-Шабаб заперечує, що в Сомалі панує голод
Незважаючи на очевидні докази, екстремістське угруповання аль-Шабаб заперечує, що в Сомалі панує голод

Війська Африканського Союзу ведуть операції в Сомалі, щоб уможливити постачання продовольства охопленій голодом країні. Представник миротворців АС заявив Голосу Америки, що війська намагаються захопити футбольний стадіон у Могадішо та інші важливі об’єкти, які залишаються під контролем екстремістського угруповання аль-Шабаб.

Аль-Шабаб заперечило, що в країні панує голод і заборонило багатьом організаціям допомоги вести діяльність у південному і центральному районах Сомалі, які є під його контролем.

Представник військ Африканського Союзу заявив, що метою започаткованої в четвер наступальної операції є «розширити простір для надання гуманітарної допомоги». Минулого тижня Всесвітня продовольча організація розпочала постачання повітряним шляхом найнеобхідніших товарів до Могадішо.

ООН вважає, що негайна допомога потрібна 3.7 мільйонам сомалійців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG