Спеціальні потреби

Затримано 6 членів екіпажів суден, що зіткнулися у Гонконгу


Поліція Гонконгу затримала 6 членів екіпажів двох пасажирських суден, що зіткнулися в пізніх голинах у понеділок у гавані Вікторія біля острова Ламма. Втім водолази продовжують шукати уцілілих після катастрофи, жертвами якої стали щонайменше 37 людей.

Виступаючи на прес-конференції у вівторок, шеф гонконгської поліції сказав, що за попередніми результатами слідства підозрюється, що екіпажі обох суден не виявили під час керування необхідної обережності для гарантування безпеки як човнів, так і людей на них. Проте він не подав інших деталей цієї найбільшої катастрофи у судноплавстві Гонконгу за останні десятиліття.

Пором, який належав компанії Hong Kong Electric, пішов на дно через кілька хвилин після зіткнення з іншим пасажирським судном. На момент трагедії на його борту перебувало понад 120 працівників компанії і членів їхніх сімей, які направлялися на вечірній розважальний круїз, щоб помилуватися феєрверками з нагоди національного свята.

Поки що невідомо, що стало причиною аварії, оскільки умови видимості були нормальними і, назагал, громадський транспорт у Гонконгу вважається безпечним.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG