Спеціальні потреби

Якби я формував уряд, Арсен Аваков не очолював би МВС — Гончарук


Колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук з екс-міністеркою охорони здоров'я Зоряною Скалецькою та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим
Колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук з екс-міністеркою охорони здоров'я Зоряною Скалецькою та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що якби він формував український уряд, то Арсен Аваков не був би головою МВС. Про це він розповів в інтерв’ю Голосу Америки.

“Я вважаю, що в цьому міністерстві є речі, які були зроблені добре. Є багато речей, з яких був прогрес. Але загалом робота поліції вона, звичайно, не витримує жодної критики. Довіра до кримінальної поліції дуже низька і тому важко говорити про те, що ця реформа є успішною. Я вважаю, що ця реформа ще дуже, дуже, дуже далека від ідеалу”, - сказав експрем’єр.

Якщо б я формував уряд, Арсен Борисович не очолював би міністерство внутрішніх справ.
Олексій Гончарук, колишній прем'єр-міністр України

На уточнююче запитання, чи повинен у такому разі Арсен Аваков залишити свій пост, Гончарук відповів: “Це політичне питання до президента. Якщо б я формував уряд, Арсен Борисович не очолював би міністерство внутрішніх справ”.

В одному із своїх попередніх інтерв’ю Гончарук заявляв, що був проти призначення Авакова міністром у своєму уряді, але на цьому наполіг Володимир Зеленський. За словами Гончарука, президент розглядає Арсена Авакова як сильного союзника. “Арсен Борисович - це людина, яка вміє будувати коаліції. Він дуже добре розуміє, як балансувати інтереси. І він безумовно є союзником для президента, сильним союзником. І в політичному плані, і в плані вулиці, і в плані роботи з силовиками, і в плані пояснення ситуації. Тому очевидно, що президент не хоче втратити такого сильного союзника”, - сказав Олексій Гончарук.

Більше читайте в повному інтерв’ю Олексія Гончарука Голосу Америки.

  • 16x9 Image

    Остап Яриш

    Кореспондент Голосу Америки в Пентагоні і ведучий щоденних телепрограм Української служби VOA. Приєднався до команди в 2019 році.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG