Спеціальні потреби

Конгрес США продовжив фінансування Міністерства внутрішньої безпеки


За дві години до закінчення терміну Конгрес схвалив фінансування Міністерства внутрішньої безпеки США.

Правда, виділення коштів продовжено всього на тиждень. Однак цей захід дозволив уникнути часткового закриття опівночі на суботу одного з найважливіших відомств у системі забезпечення безпеки країни.

Палата представників ухвалила законодавство у пізніх годинах у п’ятницю. 357 конгресменів проголосували ЗА, 60 – ПРОТИ. Відтак законопроект ухвалив Сенат, після чого президент Обама підписав його у Білому домі.

Тепер, законодавці мають тиждень, протягом якого їм необхідно погодити остаточний варіант законопроекту і ухвалити його, аби уникнути часткового закриття Міністерства внутрішньої безпеки. В інакшому разі, Міністерство буде змушене відправити деяку частину службовців у відпустку, а решту залишити на роботі без виплати зарплати.

Міністерство внутрішньої безпеки відповідає, зокрема, за боротьбу зі стихійними лихами, боротьбу з тероризмом і охорону кордонів США.

Каменем спотикання стала спроба законодавців-республіканців заблокувати ініціативи адміністрації та президента Обами щодо американської імміграційної реформи.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG