Спеціальні потреби

Українці гинуть через намагання Росії зруйнувати їх ідентичність і через 85 років після Голодомору - Держдеп США


І у час 85-тих роковин навмисного голоду організованого СРСР в Україні у 1932-1933-му роках українці гинуть через намагання Росії зруйнувати ідентичність та прагнення західних цінностей українського народу. Про це йдеться у заяві Офісу речниці Державного департаменту США Гедер Науерт, яка розміщена на сайті посольства США в Україні.

Сьогодні українці знову гинуть в результаті намагань Росії зруйнувати ідентичність та прагнення західних цінностей українського народу

Заява відзначає, що уряд США приєднується до українців по всьому світу та відзначає 85-і роковини Голодомору, коли мільйони невинних українців були навмисно заморені голодом режимом Йосипа Сталіна.

Як відомо, Україна вшановує пам’ять загиблих під час голоду 1932-1933 років. Президент України Петро Порошенко у заяві оприлюдненій на його офіційному сайті заявив, що історична відповідальність за Голодомор лежить на Російській Федерації як правонаступниці СРСР.

Державний департамент США у заяві на відзнаку 85-х роковин Голодомору в Україні наголосив, що Голодомор був умисним.

Тривала агресія Росії на сході України вже призвела до більш як 10 000 загиблих

"Варварське захоплення української території та врожаю Радянським Союзом були заподіяні з навмисною політичною метою – підкорення українського народу й нації. Цей катастрофічний, навмисно створений голод був однією з найбільш жахливих подій двадцятого століття, а також жорстоким нагадування про злочини комунізму", - йдеться у заяві.

У Держдапартаменті США також відзначили, що США пам’ятають мільйони невинних жертв Голодомору та незмінно підтримують державний суверенітет та територіальну цілісність України та права українського народу визначати свій власний напрямок.

Однак Росії не вдасться подолати стійкий дух українців, так само їй не вдасться послабити бажання українців мати краще майбутнє

"Сьогодні українці знову гинуть в результаті намагань Росії зруйнувати ідентичність та прагнення західних цінностей українського народу. Тривала агресія Росії на сході України вже призвела до більш як 10 000 загиблих. Однак Росії не вдасться подолати стійкий дух українців, так само їй не вдасться послабити бажання українців мати краще майбутнє", - йдеться у заяві уряду США.

В Україні проходять заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Дивіться також: Найбільше водосховище США, на яке покладається 40 мільйонів людей, під загрозою

Найбільше водосховище США, на яке покладається 40 мільйонів людей, під загрозою Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Відео - найголовніше

Як і чому британець записався до лав ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:18 0:00
XS
SM
MD
LG