Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон закликала до жорсткіших санкцій проти Росії


Гілларі Клінтон
Гілларі Клінтон
За повідомленням інформаційного агентства Associated Press, Гілларі Клінтон закликала до посилення санкцій проти Росії у зв’язку з її діями в Україні.

Виступаючи в Університеті штату Коннектикут колишня перша леді, сенатор та державний секретар США заявила, що Росія заплатить велику ціну за свої дії. На думку Клінтон, США і Європа мають бути чіткими і непохитними у своїх намірах посилити тиск на президента Росії Володимира Путіна.

Санкції повинні бути жорсткішими, і їх необхідно розширити, щоб запобігти ескалації кризи, зазначила вона. Гілларі Клінтон вважає, що своїми діями Путін намагається «повернутися у добу Радянського Союзу».

Пані Клінтон заявила, що слід досягти наміченої цілі мирно, наскільки це можливо, без повного розпаду України як країни з територіальною цілісністю і можливістю підтримувати бажані відносини із Заходом.

Клінтон, яка, за ознаками, мабуть балотуватиметься у президенти США у 2016 році, висловила погляд, що результат протистояння в Україні може виявитися поганим для Росії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG