Спеціальні потреби

До героїну приходять через рецептурні препарати - американський нарколог


До героїну приходять через рецептурні ліки - нарколог
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Young novice Buddhist monks wait to ride a roller coaster as they visit the Everland amusement park during their training program entitled 'Children Becoming Buddhist Monks' in Yongin, south of Seoul, South Korea.

Американське суспільство вкотре жваво заговорило про проблему наркоманії в країні. Дискусію викликала смерть відомого актора, володаря престижної премії Оскар Філіпа Сеймура Гофмана від передозування героїном. Експерти стверджують, що подібним смертям можна запобігти, оскільки існують ефективні програми лікування від наркологічної залежності.

В ООН прирівняли наркотики до цигарок
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00
Direct link
Смерть актора Філіпа Сеймура Гофмана внаслідок передозування героїном, знову привернула увагу американців до проблеми наркоманії. За оцінками експертів, героїн уже став епідемією в країні і не тільки серед нижчих верств суспільства. З 2007 року кількість користувачів подвоїлася до майже 700 тисяч осіб. Сьогодні більше людей помирає від наркотиків, аніж гине в автомобільних аваріях.

Наркологи пояснюють цю вражаючу статистику зростом зловживання рецептурних ліків серед представників середнього класу. Починають вони з медикаментів у віці до 30 років, а згодом переходять на героїн, – розповів Джеймс Гант, агент відділу боротьби з наркотиками у місті Нью-Йорк:

Жінок рятують із замкненого кола
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00
«Майже на 45 відсотків збільшилися випадки передозування за останні п’ять років, це дуже багато. Загалом вживання наркотиків зросло. Це викликано зловживання такими ліками, як Оксіконтін, Роксіконтін, Вікодін».

Нарколог Алеґра Шор, яка керує центром амбулаторного лікування наркотичної залежності у Манхетені, говорить:

«Переважно починають з опіоїдного заспокійливого, відтак це стає дорого, а їм треба приймати їх частіше, щоби отримати задоволення, і згодом доводиться переходити на героїн. Це стається дуже швидко».

Смерть Гофмана медики вважають особливо прикрою тому, що лікування, яке поєднує суміш ліків з терапією є дуже ефективним у позбавленні залежності від героїну.
Нарколог Стюарт Клода, спеціалізується на лікуванні згубних звичок. Люди, які кинули героїн, а потім знову почали приймати, особливо уразливі до передозування, пояснює він.

«Адже, коли ви вирішили покинути наркотики, ви вживали, скажімо 5 мішечків героїну. За кілька місяців, ви повертаєтесь до згубної звички і думаєте:

«Я колотиму п’ять мішечків героїну». Ризик передозування стає дуже високим, оскільки організм відвик від такого об’єму наркотиків».

Смерть Гофмана медики вважають особливо прикрою тому, що лікування, яке поєднує суміш ліків з терапією є дуже ефективним у позбавленні залежності від героїну. Нарколог Алеґра Шор пояснює:

Пивна Америка : ринок "хмільного" оцінюють у 100 млрд
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00
«Ліки разом з консультаціями, вирішують проблему. Це підтверджують різні дослідження. Нам, спеціалістам боляче бачити, що існує епідемія, від якої є ефективне лікування, але люди не знають про його існування. Вихід є».

Поліція уже арештувала кількох людей, причетних до постачання наркотиків Гофману. Судово-медичні експерти наразі не можуть точно сказати, але виглядає, що героїн, який вживав актор, не був розбавлений фентанілом – потужним синтетичним опіоїдом, від якого за останній час померло чимало людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG