Спеціальні потреби

Мережа перукарень досягла розквіту в розпал рецесії


Мережа перукарень досягла розквіту в розпал рецесії
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00
Direct link
Економічна рецесія змусила зачинити двері багато малих підприємств. Однак складні економічні умови завжди спонукали американців до винахідництва та пошуку нових джерел прибутку. Так у Лос-Анджелесі, у розпал кризи, з’явилася мережа перукарень, що почала швидко поширюватися країною. Таємниця успіху в тому, що тут допомагають клієнткам економити гроші.

Це не зовсім типова перукарня. Стрижок тут не пропонують, волосся не фарбують. Тут лише миють голову і роблять розкішну зачіску, за яку клієнти готові викласти 35 доларів.

Алі Веб відкрила цей салон-перукарню, коли побачила, що в Лос-Анджелесі, де вона мешкає, є великий попит на професійну укладку волосся:

«Є або занадто дорогі салони, які беруть 80, 90, 100 доларів, або дуже дешеві, де тобі не зроблять того, що хочеш».

"Жінки, які робили зачіску раз на тиждень за 70 доларів, тепер могли зробити це двічі на тиждень. А жінки, які не могли собі дозволити укладку за 70 баксів, тепер могли це зробити за 35 доларів".
Ґреті
Ця бізнес-ідея виявилася настільки популярною і прибутковою, що за 2 роки Алі відкрила 15 перукарень, а до кінця наступного року має з’явитися ще 9. Зрештою Алі не перша, хто побачив цю нішу на ринку послуг. Такі салони-перукарні з’являються кожного дня, вони є вже всюди у Сполучених Штатах. Ґреті відкрила свій салон краси також 2 роки тому:

«Ми зрозуміли, що почався новий тренд. Спочатку у Сан-Франциско, Канаді, в Нью-Йорку почали відкриватися такі салони-перукарні, і ми вирішили, що кращого місця для такої перукарні, ніж Беверлі-Гілс, не знайти».

Ґреті каже, що попит на укладку волосся у Лос-Анджелесі був настільки високим, що перукарня Ґреті стала прибутковою вже у перший же місяць після відкриття:

«Ми відкрилися під час економічної рецесії, яка, до певної міри, сприяла нашому успіху. Тому, що жінки, які робили зачіску раз на тиждень за 70 доларів, тепер могли зробити це двічі на тиждень. А жінки, які не могли собі дозволити укладку за 70 баксів, тепер могли це зробити за 35 доларів».

Ґреті незабаром відкриє ще один салон-перукарню. Окрім зачіски, у ціну входить масаж, келих вина, перекуска і навіть кіно. Клієнтура тут різна – від домогосподарок до професіоналів.

«Я письменниця, акторка, така собі для всіх матір. Я не маю часу на обідні зустрічі, і витрачати 500 доларів на стрижку щотижня не буду. А укладка за 35 доларів мені підходить», – каже Сюзан.

Власниця салону Ґреті не вважає свій бізнес модним трендом, що незабаром мине. Салони, які піднімають жінкам настрій і роблять їх привабливими, каже вона, повинні бути на кожному куті, у кожному місті.
XS
SM
MD
LG