Спеціальні потреби

У Пенсильванії Галловінських чудовиськ вирізають з 600-кілограмових гарбузів


Кожного року Джоел Кіфер виставляє на ґанок свого будинку чудо природи – гігантський гарбуз, вирізаний у вигляді Галловінського опудала. Витвори Джоела приваблюють до околиці сотні дітей та їх батьків. Джоел Кіфер займається цією незвичною справою вже понад 20 років. Перший гігантський гарбуз, який він вирізав важив понад 200 кілограмів. Цього року на ґанку Джоела красується велетень вагою у понад 600 кілограмів.

Подібні гарбузи Джоел привозить зі штату Огайо, за 250 кілометрів від його дому. Але пов’язані з цим витрати, на думку Джоела, варті того. Адже своє захоплення галловінськими гарбузами він перетворив на успішний благодійний проект. Джоел пропонує відвідувачам за кожне фото, кидати до скрині кілька доларів. На зібрані кошти він купує теплий одяг дітям-сиротам та бездомним людям у своєму районі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG