Спеціальні потреби

У літньому таборі «Ґреммі для школярів» готують нових зірок естради


Молоді музиканти обмінюються досвідом у літньому таборі у Лос-Анджелесі
Молоді музиканти обмінюються досвідом у літньому таборі у Лос-Анджелесі

Нещодавно у Лос-Анджелесі для сотні молодих і перспективних музикантів був організований літній табір, в якому можна було отримати пораду від професіоналів цієї індустрії, зокрема відомого серед підлітків Ніка Джонаса. Щорічний літній табір організувала група людей, тісно пов’язаних з відомим музичним конкурсом «Ґреммі» і які, до того ж, долучилися до проекту «Ґреммі для школярів».

Нік Джонас, незважаючи на свої лише 18 років, вже зірка. Разом з братами він створив колектив «Брати Джонас». Група користується шаленою популярністю, особливо серед підлітків. Своїм досвідом сходження на верхівку слави, Нік ділився з учасниками табору у Лос-Анжелосі. Табір працював протягом тижня. Юні музиканти та співаки мали нагоду удосконалити свої здібності. Інші вивчали технічні аспекти шоу-бізнесу. А Бен Лопікколо прийшов до табору навчитися азам музичної журналістики:

«Мені дуже подобається писати і розповідати людям про музику, яку я люблю, так би мовити – розширювати їх смаки».

Ці підлітки мріють зробити кар’єру в індустрії, яка швидко змінюється, завдяки сайтам соціально спілкування, таким як Фейсбук та Твіттер.

13-річний Ґрейсон Ченс чудовий приклад такого успіху. Вже незабаром він випустить свій перший альбом. А кар’єра хлопця, почалася з того, що він виставив відео свого виступу у мережі ЮТюб.

Про важливість соціальних мереж говорить і Нік Джонас, який разом з братами починав спілкуватися з шанувальниками музики на сайті МайСпейс:

«Соціальні медіа відіграли надзвичайну роль на початку нашої з братами кар’єри, і грають її досі. Завдяки Твіттеру, ЮТюбу та Фейсбуку ви маєте стільки можливостей для спілкування зі своїми прихильниками».

Набратися знань до табору також з’їхались майбутні продюсери та автори пісень. Разом з іншими вони переймали досвід у таких людей, як клавішник Браян Лондон, який грає для таких виконавців, як мегазірка Леді Ґаґа.

Браян порадив учасникам табору бути наполегливими і віддаватися своїй роботі на 100%:

«Чудових музикантів багато. Тож чимало відомих виконавців, компаній звукозапису та музичних керівників шукають не просто музикантів, вони наймають на роботу особистостей».

Але головне, кажуть Браян та інші професіонали, щоб досягти успіху у музиці, потрібно щиро любити свою справу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG