Спеціальні потреби

5 листопада – останній термін подання на участь у лотереї «Грін кард»


5 листопада – останній термін подання на участь у лотереї «Грін кард»

4-го жовтня о 12:00 за східним літнім часом (GMT-4) стартує Диверсифікаційна візова програма уряду США відома як Грін кард (Зелена карта). Вона триватиме до 12:00 за східним літнім часом (GMT-4) 5 листопада 2011-го року.

Цього року заяви прийматимуться лише в електронному вигляді. Державний департамент США також рекомендує аплікантам не чекати до останнього тижня реєстраційного періоду для подачі заявки.

Згідно з вимогами Конгресу США, Диверсифікаційна візова програма щороку надає 50 тисяч віз для постійного проживання у США. «Зелені карти» надаються шляхом випадкового вибору особам, які відповідають окресленим вимогам.

Детальніше про правила розіграшу Диверсифікаційної візової лотереї можна прочитати на сайті посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

На сайті посольства США ви також дізнаєтесь про шахрайські оборудки, які використовують злочинці для того, щоб виманити гроші у осіб, які зацікавлені в Диверсифікаційній програмі, проте недостатньо поінформовані про неї.

Електронну візову анкету для участі у розіграші ви знайдете за адресою http://www.dvlottery.state.gov/.

Електронна система перевірки статусу за адресою www.dvlottery.state.gov також буде ЄДИНИМ способом дізнатися, чи стали Ви переможцем Програми 2013-го року.

Як повідомляє Укрінформ, у 2012-му році для участі в розіграші лотереї «Грін кард» зареєструвались близько 15 мільйонів осіб, з них близько 762 тисяч – громадяни України.

Варто зазначити, що цього року в диверсифікаційній лотереї не братимуть участь вихідці з країн, з яких до США за попередні 5 років іммігрувало понад 50 тисяч чоловік. Це такі країни як: Бразилія, Канада, Китай (Материкова Частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Гватемала, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Пакистан, Філіппіни, Перу, Польща, Південна Корея, В’єтнам та Об’єднане Королівство Великобританії і Північної Ірландії (крім Північної Ірландії) включно із залежними територіями.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG