Спеціальні потреби

Лідер опозиції в Греції вимагає відставки Папандреу


Антоніс Самарас
Антоніс Самарас

У Греції, лідер опозиційної консервативної партії «Нова демократія» Антоніс Самарас заявив, що прем’єр-міністру Георгіосу Папандреу необхідно піти у відставку, аби сторони могли сформувати новий коаліційний уряд.

Самарас заявив, що якщо Папандреу подасть у відставку «все піде правильним шляхом». Він зробив таку заяву після зустрічі у неділю з президентом Каролосом Папоуліасом. Проте члени правлячої партії Пасок кажуть, що прем’єр-міністр не піде у відставку, доки уряд й опозиція не досягнуть домовленості щодо коаліції, і не визначать терміну керування нею країною до часу проведення нових виборів.

Правлячі соціалісти кажуть, що з виборами слід почекати до січня або лютого, в той час як опозиціонери закликають до проведення голосування у грудні.

У неділю, Папандреу скликав екстрене засідання кабінету міністрів для обговорення його заходів щодо створення уряду національної єдності, який домагатиметься схвалення парламентом другого пакету фінансової допомоги від ЄС, запропонованого у жовтні. Угода вимагає від грецького уряду додаткового збільшення податків та скорочення пенсій та зарплат.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG