Спеціальні потреби

Тимчасовий уряд Греції склав присягу


В Афінах, через два дні після того, як жодній із партій, що пройшли до парламенту в результаті виборів 6 травня, не вдалося домовитися про формування коаліції, присягу склав тимчасовий уряд Греції.

До складу перехідного Кабміну входять 16 міністрів на чолі зі 67-річним прем’єром Панайотісом Пікраменосом.

Тимчасовий уряд Греції працюватиме до перевиборів до парламенту, які призначені на 17 червня.

Аналітики передбачають, що під час нових виборів, як і тих, що пройшли минулого місяця, жодна партія не зможе набрати достатньо голосів, аби самостійно сформувати уряд.

Утім, вони очікують, що цього разу більше голосів набере ліва коаліція «СІРІЗА», на чолі з Алексісом Ципрасом, що виступає проти заходів суворої економії.

Це, у свою чергу, може ускладнити відносини Греції з Європейським Союзом, лідери якого попередили, що країна не одержить жодних нових позичок, якщо не дотримуватиметься раніше погодженого плану зі зменшення державного боргу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG