Спеціальні потреби

Папандреу готовий йти у відставку та відмовитися від референдуму


Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу
Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу

Прем`єр-міністр Греції Георгіос Папандреу заявив, що Греція має запровадити план порятунку, запропонований ЄС, та попередив, що проведення передчасних виборів буде «катастрофою».

Під час виступу перед членами керівної Соціалістичної партії в Афінах він закликав їх прийняти тягар останнього розвитку подій.

Раніше у четвер Папандреу заявив членам свого уряду, що він готовий відмовитися від ідеї проведення референдуму щодо допомоги ЄС. За його словами, підтримка плану ЄС опозицією робить референдум непотрібним.

Ідея щодо референдуму спричинила негативну реакцію ринків та європейських лідерів. Наявність у плані непопулярних заходів економії могла привести до відмови греків від допомоги, наслідки чого навіть важко передбачити.

Європейські лідери попередили Грецію, що якщо вона не виконуватиме умов плану порятунку, то більше фінансової допомоги вона від ЄС не отримає.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG