Спеціальні потреби

Греція просить допомогу для порятунку економіки


Уряд Греції заявив, що він не може контролювати зростаючий державний борг і звернувся до сусідніх європейських країн за допомогою.

Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу офіційно звернувся як до Європейського Союзу, так і до Міжнародного валютного фонду з проханням активізувати міжнародний пакет допомоги. Загальна сума фінансової допомоги може сягнути 60 мільярдів доларів і повинна видаватись траншами. Представники ЄС кажуть, що ці заходи мусять ще схвалити 15 країн, які користуються валютою євро.

Представники фінансових кіл Греції сподіваються, що допомога надійде до часу наступного латежу по заборгованості. Втім, критики плану порятунку Греції, зокрема Німеччина, кажуть, що деякі деталі плану потребують доопрацювання.

Прем’єр-міністр Папандреу звернувся з проханням про фінансову допомогу після оприлюднення нових статистичних даних про те, що національний борг Греції становить 13,6% її внутрішнього валового продукту. Це значно вища цифра, ніж раніше передбачалось.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG