Спеціальні потреби

Грецький парламент голосує в справі фінансових обмежень


На вулиці в Афінах
На вулиці в Афінах

У той час, як грецький парламент готується голосувати у справі схвалення кінцевого законопроекту про фінансові обмеження, в Афінах сталася чергова сутичка між поліцією і демонстрантами.

У середу грецькі законодавці схвалили перший етап серйозних економічних обмежень, щоб отримати міжнародну фінансову допомогу і уникнути дефолту. Для запровадження в життя цього плану необхідне чергове голосування.

Пропозицію прем’єр-міністра Георгіоса Папандреу підтримала більшість законодавців. Пропозиція передбачає збільшення податків на загальну суму 40 мільярдів доларів, скорочення державних витрат і приватизацію частини державного майна. За пропозицію прем’єра проголосувало 155 законодавців, проти – 138.

Голосування в парламенті відбулося в час, коли тисячі демонстрантів, які виступають проти плану фінансових обмежень, вже другий день поспіль мали сутички з поліцією.

Демонстранти жбурляли каміння в поліцію і навіть підпалили будинок пошти, що неподалік Міністерства фінансів. Поліція застосувала проти них сльозогінний газ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG