Спеціальні потреби

У Греції оголошено дводобовий загальний страйк


Протестувальники перед будинком парламенту в Афінах
Протестувальники перед будинком парламенту в Афінах

У вівторок у всій Греції робітники припинили працю, започатковуючи дводобовий загальний страйк. Водночас законодавці ведуть дебати в справі економічних реформ.

Представник профспілки грецьких авіадиспетчерів повідомив, що аеропорти будуть закриті протягом чотирьох годин вранці і ввечері у вівторок і в середу. З приводу припинення праці скасовано або змінено графік рейсів сотень літаків.

Завданням страйку є перешкодити або припинити надання більшості громадських послуг. Лікарі, водії машин швидкої допомоги, журналісти і навіть актори в субсидованих державою театрах також беруть участь у протестах.

Тимчасом президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що французькі банки погодились помогти Греції подолати кризу із заборгованістю, продовжуючи термін сплати більшості існуючих позик грецькому уряду, який робить усе, щоб прийняти план економічних реформ і таким способом уникнути банкрутства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG