Спеціальні потреби

У Греції – черговий загальнонаціональний страйк


Протестувальник перед будинком парламенту в Афінах
Протестувальник перед будинком парламенту в Афінах

На центральній площі Афін, де проходять акції протесту проти пропонованих урядом заходів жорсткої економії, відбулися сутички між поліцією та протестувальниками.

Поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів на площі Синтаґма та спорудила барикади перед парламентом, аби депутати могли ввійти в будинок і взяти участь у черговому раунді дебатів щодо програми суворих скорочень витрат. Групи протестувальників намагалися створити людський ланцюг навколо будівлі, щоби не допустити туди законодавців. Проте сили безпеки розблокували дороги, що ведуть до парламенту.

Загальнонаціональний страйк спаралізував роботу громадського транспорту, медіа та лікарень в Греції. Проте, авіадиспетчери вирішили не брати участі в антиурядовому заході.

Представники Євросоюзу заявили, що грецькі політики мусять дійти згоди щодо скорочення витрат та запровадження нових і підвищення існуючих податків, щоб Греція могла отримати нову міжнародну кредитну допомогу.

Проте, чимало пересічних греків висловлюють обурення тим, що їх просять іти на додаткові жертви.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG