Спеціальні потреби

Адвокат Трампа: Я порадив клієнтам судитись з "супер небезпечним" олігархом Коломойським


Сумнозвісний олігарх повернувся з тривалого вигнання та негайно озвучив погрози двом американцям, Льву Парнасу та Ігорю Фруману. Вони мої клієнти, і я порадив їм висунути звинувачення
Руді Джуліані, адвокат Трампа

У суботу адвокат президента США Дональда Трампа, екс-мер Нью-Йорка, Руді Джуліані у серії повідомлень у Twitter висловив обурення тим, що український бізнесмен Ігор Коломойський розкритикував і обіцяв вивести "на світло Боже" двох американських громадян Льва Парнаса та Ігоря Фрумана, які, за словами Коломойського, "збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані".

Як повідомляє "Українська Правда", Джуліані раніше сказав, що Зеленський має позбутися "причепу з минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших".

У суботу у серії повідомлень у Twitter Джуліані заявив, серед іншого, що Парнас та Фруман є його клієнтами, і він радить їм висунути звинувачення проти Коломойського.

"Американський аналітик описує Коломойського, як "супер небезпечного". Сумнозвісний олігарх повернувся з тривалого вигнання та негайно озвучив погрози двом американцям, Льву Парнасу та Ігорю Фруману. Вони мої клієнти, і я порадив їм висунути звинувачення", - твітує Джуліані.

Джуліані, якого відносять до кола найближчих до Трампа осіб, також заявив, що ця ситуація стане тестом для новообраного президента України.

Коломойського треба приятгнути до відповідальності за погрози. Побачимо? Це скаже нам багато про те, хто контролює ситуацію?

"Це тест для новообраного президента. Він вже оточив себе деякими людьми, які є ворогами президента Трампа. Тепер цей сумнозвісний олігарх, як кажуть, також має своїх людей в його оточенні. Коломойського треба приятгнути до відповідальності за погрозу. Побачимо? Це скаже нам багато про те, хто контролює ситуацію?", - пише Джуліані.

Адвокат президента США також запитав, чи буде арештовано Коломойського.

"Представники Коломойського та вороги президента Трампа дають поради новообраному президенту України. Чи його заарештують".

Заяви Джуліані викликали занепокоєння у низки оглядачів, які побачили у них небажане втручання у справи України, співставне із діями Москви.

"Надзвичайно, що всі спостерігачі очікували, що першим випробуванням для новообраного президента Зеленському у царині зовнішньої політики стане Росія, яка веде тут війну. Натомість ми бачимо недипломатичний напад з боку, здавалося б, друга, тобто США. Сумно", - твітує журналіст американського PBS Саймон Островський.

"Після інавгурації, новий президент України Зеленський буде зайнятий не лише Кремлем, але і Білим домом - близьким союзником, на підтримку якого Київ покладається у протистоянні з Росією. Хто б міг подумати?", - твітує журналіст "Радіо Свобода" Крістофер Міллер.

Низка інших оглядачі також звернули увагу на те, що вислови Джуліані про "ворогів президента США" у команді Зеленського є неналежними у контексті спілкування із країною-союзником.

Відомо, що ворогом президента США Джуліані називав народного депутата України Сергія Лещенка, який у 2016-му році відіграв роль у поширенні інформації НАБУ про так звану "чорну касу" "Партії Регіонів" - призначені Полу Манафорту платежі. Джерелом цих документів для НАБУ виступив не Лещенко, а генерал СБУ Віктор Трепак. За повідомленнями ЗМІ, Сергій Лещенко виступає радником Володимира Зеленського.

Сергій Лещенко у соціальних мережах у 2016-му році висловлював сподівання, що оприлюднення інформації щодо платежів Манафорту в Україні стане на заваді обранню Трампа президентом США. Пол Манафорт у 2016-му році деякий час очолював виборчу кампанію Трампа, але залишив посаду після оприлюднення інформації з "чорної каси" в Україні. Манафорта засуджено у США та несплату податків та банківське шахрайство.

Сергій Лещенко, коментуючи заяви Джуліані, заявив, що його ввів в оману Генпрокурор України Юрій Луценко, який активно спілкується із Джуліані, та озвучував заяви, співзвучні позиції Джуліані щодо, наприклад, кандидата у президенти США, демократа Джо Байдена. Днями Луценко заявив, що у 2016-му році "з території України" мало місце втручання у вибори у США, у якому брали участь американські громадяни та чиновники, а також "фаворити посольства США". Луценко заявив, про порушенння щодо Сергія Лещенка низки карних справ.

У відповідь Лещенко назвав заяви Луценка фарсом, зголосився прийти на допит та зняти з нього депутатську недоторканість. Власну позицію щодо Трампа у 2016-му році Сергій Лещенко днями назвав "помилковою".

Дивіться також: Чому у торговельній війні з Китаєм американські фермери зазнають подвійних збитків

Чому у торговельній війні з Китаєм американські фермери зазнають подвійних збитків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Відео - найголовніше

Перша партія танків Abrams прибула до України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00
XS
SM
MD
LG