Спеціальні потреби

Дем’янюка тепер звинувачують у вбивстві людей у концтаборі Флоссенбург


Іван Дем’янюк
Іван Дем’янюк

Суд у Баварії розпочав розслідування нової справи щодо колишнього вартового у нацистському таборі смерті Івана (Джона) Дем’янюка після того, як один німецький адвокат обвинуватив його у додаткових злочинах проти людства.

На Дем’янюка тепер покладають відповідальність за смерть близько 5 тисяч людей у концтаборі Флоссенбург у Німеччині від жовтня 1943 р. до грудня 1944 р.

У травні цього року 91-річного Дем’янюка засуджено до 5 років позбавлення волі після того, як суд визнав його винним у причетності до вбивства нацистами близько 28 тисяч в’язнів у концтаборі Собібор у Польщі під час Другої світової війни. Сторона захисту внесла апеляцію.

Дем’янюк заперечує будь-яку роль у Голокості. Він сказав, що у 1941 році він служив у радянській армії, і відтак німці захопили його у полон та змусили служити вартовим у концтаборі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG