Спеціальні потреби

Чоловіка Бурджанадзе звинувачують в організації нападів на правоохоронців


Протест у Тбілісі

Бадрі Біцадзе – чоловіка лідерки грузинської опозиції Ніно Бурджанадзе, звинувачують в організації нападів на міліцію під час акцій протесту в Тбілісі.

Грузинська прокуратура запевняє, що у неї є аудіо та відео докази того, що саме Бадрі Біцадзе стояв за створенням спеціального угруповання опозиціонерів для нападу на правоохоронців. Також прокуратура стверджує, що в неї є свідчення, зокрема Гії Учави, який очолював воєнізоване угруповання опозиції.

Біцадзе залишиться на волі до розгляду справи, якщо за нього внесуть заставу.

Нагадаємо, що протести опозиції з вимогою відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі досягли своєї кульмінації в четвер. За кілька годин до початку військового параду, присвяченого Дню Незалежності, міліція розігнала мітинг опозиції. Внаслідок сутички двоє людей загинуло від наїзду машин, щонайменше 40 опозиціонерів отримали поранення, а 90 потрапили за ґрати. Міліція запевняє, що кілька арештованих мали при собі вогнепальну зброю.

Протестувальники знову зібралися в суботу. Цього разу вони висловлювали свій протест щодо насильницьких дій правоохоронців, які силою розігнали їхню демонстрацію в четвер.

XS
SM
MD
LG