Спеціальні потреби

Міністр оборони США Ґейтс зміцнює зв’язки з країнами Азії


Робер Ґейтс і міністр оборони Сінгапуру
Робер Ґейтс і міністр оборони Сінгапуру

Міністр оборони Роберт Ґейтс напередодні початку конференції з питань безпеки у Сінгапурі зустрівся з кількома своїми азійськими колегами. Він заявив журналістам, що сподіваєтсья, що йому вдасться переконати представників країн Азії у відданості США своїм зобов’язанням у регіоні, незважаючи на будь-які виклики.

Першими з кількох двохсторонніх зустрічей були переговори з сінгапурським міністром оборони. Обидва високопосадовці видали спільну заяву, в якій високо оцінили двосторонні відносини у сфері безпеки та внесок Сінгапуру у стабілізацію та відбудову Афганістану, а також участь у міжнародних зусиллях у боротьбі з піратами в Аденській затоці. Також заплановані зустрічі Ґейтса з міністрами оборони Японії, Китаю та прем’єр-міністром Малазії.

Подія, що триватиме до неділі, відбувається за підтримки Міжнародного Інституту стратегічних досліджень. Її відвідують делегати з 27 країн.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG