Спеціальні потреби

Ціни на пальне у США продовжують зростати


Ціни на пальне у США продовжують зростати
Ціни на пальне у США продовжують зростати

Ціни на пальне у США б’ють усі рекорди. Бензин дорожчає щодня і штат за штатом перетинає позначку у 4 долари за галон – а це майже 4 літри бензину. Втім, це ще не дорого. Деякі експерти заговорили про новий стрибок цін – шість доларів за галон.

Найвища ціна бензину сьогодні у Каліфорнії – майже 5 доларів за галон. І зараз до цієї ціни тягнуться й решта великих міст. Втім експерти кажуть, що вже влітку американці можуть платити по 6 доларів за галон.

«Для шести доларів не вистачає фактично одного добрячого урагану в потрібному місці, і невеликого перебою з постачанням нафти. І все», – каже стратег компанії «GLOBAL HUNTER SECURITIES» Ричард Гастінґс.

Дехто вже тепер починає скорочувати видатки на бензин. Протягом останніх шести тижнів споживання пального стабільно зменшується. Ціна не аби як б’є по кишенях американців. А з прогнозом на пальне у 6 доларів за галон вже до літа, чимало взагалі пересідають в електромобілі. Підтвердженням цьому є Ніссан Ліф, який розкуповується швидше, ніж його встигають виробляти. Це авто визнане машиною року і є першим повністю електричним сімейним авто. Одне з таких у січні придбав собі Джастін Макнафтон. Він каже, що заправляючи, чи може варто вже говорити – заряджаючи своє авто, він за електрику тепер щомісяця платить лише на 15 доларів більше.

Але чи це авто практичне? Можливо воно підійде не кожному. Адже попри непогані показники щодо швидкості і розгону, Ніссан Ліф може проїхати на одному заряді батареї не більше 160 кілометрів. Для довгих родинних подорожей воно не підійде, але пересічному американцю, який на день в середньому проїжджає 60 кілометрів, цього буде цілком достатньо.

Тим часом одна з церков у штаті Теннессі напередодні Великодня провела акцію, роздаючи пальне на автозаправній станції цілком безкоштовно. Щоби заправити своє авто о 10-ій, водії почали шикувалися у довжелезну чергу ще о 6:30 ранку.

Подібну акцію ця церква проводить уже вдруге. На цей раз вони роздали бензину на 10 тисяч доларів.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG