Спеціальні потреби

Прихильники Каддафі закріпились у двох лівійських містах


Повстанці поблизу північної брами міста Бані Валід. Над містом підіймаються клуби диму.
Повстанці поблизу північної брами міста Бані Валід. Над містом підіймаються клуби диму.

Війська Національної перехідної ради Лівії зіткнулись із затятим спротивом у містах лояльних до Муамара Каддафі. Водночас лідери перехідної ради поки не оголосили склад нового уряду країни.

У понеділок лояльні до Каддафі війська використали важку артилерію, щоб відбити атаки солдатів перехідної ради. Сутичка сталась поблизу північної брами укріпленого міста Бані-Валід.

Лояльні до Каддафі сили раз по раз відбивають атаки бійців Національної перехідної ради.

У неділю добровольчі сили НПР у паніці покинули поле битви поблизу Бані-Валід щойно війська лояльні до Каддафі відкрили артилерійський та снайперський вогонь по їх позиціях.

Раніше війська НПР відійшли від міста після того як їх спроби захопити місто зазнали невдачі.

У неділю в рідному місті Каддафі, Сірті, революційні сили також не змогли досягти успіху. Більшість солдатів НПР, які оточили місто, є досвіченими вояками з міста Місрата.

НПР планувала оголосити новий склад уряду Лівії у неділю, втім тимчасовий прем’єр-міністр Махмуд Джибріл в останній моменти заявив репортерам, що НПР прийняла рішення відкласти оголошення складу уряду «на невизначений час».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG